Novosti

Međunarodni dan zmajeva (14.01.)

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana zmajeva, koji se obilježava 14. siječnja, korisnici programa “Korak u samostalnost” obilježili su taj dan izradom zmajeva pomoću rola od toalet papira i krep papira u boji.

Rola toalet papira je bila glava, a krep-papiri u crvenim, narančastim i žutim bojama predstavljali su vatru koju zmaj riga kada se puhne u rolu. Potom je uslijedilo bojanje taktilnim bojama kako bi se postigla hrapava koža zmajeva, a na kraju smo dodali migoljive oči za realističniji prizor.

Korisnici su idejom o pravljenju zmajeva bili vidno oduševljeni, te su bez razmišljanja pristali na pravljenje svojih zmajeva. Konačni rezultat pogledajte na fotografijama.

By Martina

Administratorica poslovanja Udruge Golubovi u sklopu programa "Osnažimo se" i voditeljica projekta "Pomoćnik u nastavi"