Novosti

Koordinacijski sastanak projekta Zaželi – prevencija institucionalizacije

Dana 11. lipnja održan je koordinacijski sastanak projekta „Zaželi – prevencija institucionalizacije“. 🤗

Sastanak je održan u novouređenom prostoru Udruge Golubovi u Županji na kojemu je, osim voditeljice projekta, prisustvovalo 15 žena zaposlenih na projektu tijekom 28 mjeseci. Uz primjereno neformalno druženje, na sastanku su se žene međusobno upoznale te se razgovaralo o tekućim aktivnostima i njihovim zaduženjima pružanja usluge potpore i podrške u svakodnevnom životu za 105 korisnika starije životne dobi i/li osoba s invaliditetom. 🤲🏼👥

Projekt je financiran u stopostotnom iznosu od 630 000 eura iz Europskog socijalnog fonda+ i provodi se u suradnji s Gradom Županja.

By Martina

Administratorica poslovanja Udruge Golubovi u sklopu programa "Osnažimo se" i voditeljica projekta "Pomoćnik u nastavi"