Novosti

Dani otvorenih vrata u Udruzi Golubovi Županja

Ove godine se Dani otvorenih vrata udruga obilježavaju od 6. do 8. lipnja s ciljem informiranja javnosti o radu udruge u lokalnoj i široj zajednici. Osim prilike građana da sudjeluju u brojnim kreativnim radionicama, predavanjima, predstavama, akcijama, također imaju mogućnost upoznavanja s različitim društveno korisnim projektima i programima, kao i pogodnost volontiranja u udrugama.

S tim u vezi, Udruga Golubovi Županja i program “Korak u samostalnost” su u petak, 7. lipnja u prostoru igraonice u Županji održali Dan otvorenih vrata na kojem su prisustvovali i suradnici te dionici programa.

Također, kako je prostor igraonice programa KuS uređen netom prije održavanja Dana otvorenih vrata udruga, ovo je zapravo bila jedinstvena prilika i za druženje u novouređenom i osvježenom prostoru. 🌿😍

Ovim putem, upućuju se zahvale svima koji su izdvojili svoje vrijeme i posjetili Udrugu Golubovi na Danima otvorenih vrata udruga kako bi vidjeli kako funkcioniraju radionice i program KuS, a svi koji nisu bili u mogućnosti obići Udrugu u novouređenom prostoru igraonice programa “Korak u samostalnost” na taj dan, neka ne osjećaju grižnju savjesti, jer nikada nije kasno za uključit se u radionice ili pak postati volonter u Udruzi. 🥰

By Martina

Administratorica poslovanja Udruge Golubovi u sklopu programa "Osnažimo se" i voditeljica projekta "Pomoćnik u nastavi"