Novosti

Dani otvorenih vrata

28. ožujka korisnici projekta “Korak u samostalnost” pozvani su na Dan otvorenih vrata projekta Mogućnosti pametnog sela u Osnovna Škola Mijat Stojanović, Babina Greda. U projektu sudjeluju OŠ Brundalen (Trondheim, Norveška) te OŠ “Mijat Stojanović”. Cilj projekta pružiti je podršku kako učiteljima, tako i drugim odgojno-obrazovnim radnicima kako bi se promicao i poticao razvoj, usavršavale kompetencije i vještine poučavanja u području STEM-a te aktivnog građanstva.Organizirane su radionice na kojima su prikazane aktivnosti i pokusi koje učitelji provode na izvannastavnim aktivnostima. Radionice su bile sljedeće: Tradicijski plesovi i običaji; Bakini kolači; Radionica iz projekta za darovite; LEGO; Rijeke Hrvatske; Izrada tradicijskog nakita; Recikliranje novinskog papira; Room design 3D; Bojanje pisanica; 3, 2, 1, stemaj te Ručni rad (vezenje).

Leave A Comment

Your Comment
All comments are held for moderation.