Novosti

Štićenici Udruge Golubovi sudjelovali na Svjetskom danu Crvenog križa, 8.5.

U obilježavanju Svjetskog dana Crvenog križa i Crvenog polumjeseca štićenici Udruge Golubovi su 8. svibnja posjetili glavni gradski trg u Županji gdje su sudjelovali u pokaznoj vježbi Mladeži Gradskog društva Crvenog križa Županja. Osim što su se iz prve ruke mogli podsjetiti na osnove pružanja prve pomoći unesrećenom kao što je umjetno disanje, pojedini su sudjelovali i kao ozlijeđeni statisti na kojima se izvodila vježba umatanja ozljede glave i ruke. 🤕😀

Štićenici su se odlično proveli te obnovili svoje znanje oko pružanja prve pomoći, a u to ime zahvale se upućuju Gradskom društvu Crvenog križa Županja jer su Udruzi Golubovi omogućili sudjelovanje u obilježavanju njihovog velikog dana. ❤️

By Martina

Administratorica poslovanja Udruge Golubovi u sklopu programa "Osnažimo se" i voditeljica projekta "Pomoćnik u nastavi"