Novosti

Radionica “Za zdrave navike”

U Babinoj Gredi 31.siječnja 2023. godine voditelji radionica PRONI Centra za socijalno podučavanje održali su radionicu “Za zdrave navike” u sklopu projekta “Potkovani zdravim navikama”. Publiku su činili korisnici radionica “Korak u samostalnost” viših razreda predmetne nastave. Na radionici se raspravljalo o vrstama droga te štetnosti i posljedicama koje konzumiranje droga nosi. Pogledali smo i video koji prikazuje zanimljivu životnu priču našeg repera Marina Ivanovića – Stoke o njegovoj borbi s drogama. Za njega je svaki novi dan iskušenje, no pokazao je korisnicima da trebaju čuvati svoje tijelo, oduprijeti se pritisku društva i najvažnije – nikada ne odustati! Ruralno je IN – Potkovani zdravim navikama

Leave A Comment

Your Comment
All comments are held for moderation.