Novosti

Radionica na temu izrade zimskih dekoracija

U sklopu projekta „Zimska bajka u Županji“ dana 13. prosinca 2023. godine održana je radionica na temu izrade zimskih dekoracija na kojoj su korisnici samostalno izradili dekoraciju prema vlastitoj ideji.

Radionicu je proveo Slavonski hrast – Drvni klaster Vukovarsko-srijemske županija u suradnji s Drvodjelskom tehničkom školom iz Vinkovaca. Vrijednost projekta je 1.462,50 eura i provodi se u okviru „Javnog poziva za financiranje izvanrednih projekata, programa, manifestacija i aktivnosti koje provode udruge s područja Grad Županja za 2023. godinu“. Nositelj projekta je Gradsko društvo Crvenog križa Županja, a partner Društvo za pomoć osobama s invaliditetom ″Golubovi″ Županja.

By Martina

Administratorica poslovanja Udruge Golubovi u sklopu programa "Osnažimo se" i voditeljica projekta "Pomoćnik u nastavi"