Novosti

Dugogodišnja suradnja između organizacija civilnog društva, policije i Udruge “Golubovi” Županja

Dana 21. ožujka Policijska uprava Vukovarsko-srijemske županije je u suradnji s Moto klubom Županja, Rekreativno biciklističkim klubom “Kotur” Županja, Udrugom hrvatskih dragovoljaca Domovinskog rata Županja te Cjelodnevnim boravkom za osobe s intelektualnim i metalnim oštećenjem Crvenog križa Županja organizirala preventivno-edukativnu akciju na temu sigurnosti sudionika u prometu, a posebno najugroženije skupine sudionika u prometu – biciklista i pješaka.

Policijski službenici su ih upoznali s opremom i uređajima koje koriste u radu, a kao nagradu za sudjelovanje u preventivnoj akciji, štićenike su darovali reflektirajućim prslucima i promotivnim materijalima. Također, ostali dionici akcije su ih darivali prigodnim pokolonima povodom Uskrsa – jajima za bojanje, slatkišima i sokovima, a od RBK Kotur Županja i Moto kluba Županja je Udruga Golubovi dobila značajnu novčanu donaciju. 🌞

Prema riječima PU VSŽ: “Nastavak je ovo dugogodišnje suradnje između policije i Udruge „Golubovi“ Županja kako bi se promicala prava i interesi štićenika udruge koji samostalno sudjeluju u prometu kao pješaci i biciklisti.” 🥰

Cijelu preventivnu akciju i događaj je vjerno pratio lokalni medij Hrvatski radio Županja te im se ovom prilikom na tome upućuju zahvale!

Udruga Golubovi je svima neizmjerno zahvalna i sretna što su se navedenom akcijom osnažili i produbili međusobni odnosi. 💕

HVALA! ❤️

By Martina

Administratorica poslovanja Udruge Golubovi u sklopu programa "Osnažimo se" i voditeljica projekta "Pomoćnik u nastavi"