Novosti

Društvo za pomoć osobama s invaliditetom “Golubovi” Županja korisnik je ugovora o financiranju institucionalne podrške udrugama osoba s invaliditetom koju financira Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva.

Društvo za pomoć osobama s invaliditetom “Golubovi” Županja korisnik je ugovora o financiranju institucionalne podrške udrugama osoba s invaliditetom koju financira Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva. Ugovor je sklopljen za razdoblje od 1. siječnja do 31. prosinca 2022. godine na iznos od 84.500,00 HRK. Institucionalna potpora prvenstveno je potrebna radi osiguranja ljudskih kapaciteta za razvoj i održivost udruge. U sklopu provedbe institucionalne podrške izrađena je i naša mrežna stranica putem kojem ćemo izvještavati o svim aktivnostima udruge u narednom razdoblju.

Leave A Comment

Your Comment
All comments are held for moderation.