Novosti

Dan ružičastih majica, 28.2.

Dan ružičastih majica obilježava se posljednje srijede u veljači, a ove godine je to bio 28. veljače.

Korisnici programa “Korak u samostalnost” radionicu su započeli razgovorom kakve odnose s drugima žele (poštivanje i pomaganje, korištenje pristojnih i ljubaznih riječi…), a kakve ne žele (svađe, tuču, ruganje, isključivanje…). Objasnila se razlika između zlostavljanja i sukoba te su međusobno iznijeli vlastite stavove i iskustva. Na kraju su iznijeli svoje prijedloge kako spriječiti ili barem smanjti vršnjačko nasilje. ❤️

Korisnici su izradili vlastite ružičaste majice pomoću papira u boji, koje su obojali i prikladno ukrasili.

By Martina

Administratorica poslovanja Udruge Golubovi u sklopu programa "Osnažimo se" i voditeljica projekta "Pomoćnik u nastavi"