Novosti

″Valentinovo pod maskama″, CZR Mala Terezija Vinkovci, 13.2.

Ususret Valentinovu, a povodom maškara, u utorak 13. veljače 2024. godine, naši dragi prijatelji i suradnici iz Centra za rehabilitaciju „Mala Terezija“ iz Vinkovaca, organizirali su događaj ″Valentinovo pod maskama“, te nas na isti pozvali, a mi smo se na poziv drage volje i odazvali. 🤗😍

Naši članovi/korisnici Cjelodnevnog boravka GDCK Županja i njihove voditeljice uživali su u programu kojeg je CZR Mala Terezija organizirala, te su se kući vratili puni oduševljenja i odličnih dojmova. Organizirane su prigodne Valentinovske igre i ples, a na kraju su se svi skupa počastili pokladnim krofnama. 🥰

Zahvaljujemo CZR Mala Terezija na ovako predivnom i zabavnom događaju, te se veselimo našim daljnjim druženjima i susretima. 💕

By Martina

Administratorica poslovanja Udruge Golubovi u sklopu programa "Osnažimo se" i voditeljica projekta "Pomoćnik u nastavi"